• NAUCZANIE ZDALNE

• Szanowni Państwo,

W związku z utrzymującą się wysoką liczbą nowych zakażeń oraz pojawieniem się nowej mutacji koronawirusa  Minister Edukacji i Nauki podjął decyzję o  zawieszeniu nauczania stacjonarnego w szkołach podstawowych w klasach 5 - 8  na okres od  27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r.

Zajęcia w klasach 5 - 8 będą odbywać się według planu z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Oddział przedszkolny oraz klasy 1 - 4 będą funkcjonować tak jak do tej pory - stacjonarnie.

Jednocześnie informuję, że ze względu na przejście starszych uczniów na nauczanie zdalne oraz ograniczenie kontaktów między młodszymi uczniami rada pedagogiczna zdecydowała o odwołaniu choinki szkolnej.

Edyta Bitkowska,

dyrektor Szkoły Podstawowej w Chotumiu